Srpen 2010

Všechno je tak fajn...

31. srpna 2010 v 12:54 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Já nevim, proč mi svět najednou příjde tak krásnej. Zejtra se de do školy - konec nudy o prázdninách na táborech, kam jezděj jen namachrovaný idiotky s vižehlenou ofynkou. Budu zase mezi svejma kámošema. Tak to je vysvětlení, proč mi příjde fajn zítřek. 
Přestěhuju se do novýho bytu. Už nebudu bydlet v absolutním zapadákově, ale kousek od své nejlepší kámošky. Budu jezdit do školy na koloběžce. Budeme mít televizi, která nezrní a má osum programů. A ten barák má číslo DEVĚT. Tak to je vysvětlení, proč mi příjde fajn blízká budoucnost.
O jarních prázdninách pofrčím do Liverpoolu. Budu v Anglii. Uááááááá. Já se tak těším... Tak to je vysvětlení, proč mi příjde fajn daleká budoucnost.
Na facebooku mi kámoška napsala, že by nepřežila bez mýho smíchu. Moje nejlepší kámoška napsala pod mojí fotku, že jí příjdu dokonalá. Mojí kámošce, která je nejkrásnější na světě a má každý týden nového kluka příjdu JÁ dokonalá. Najednou si říkám, že mě kámoši mají rádi i přesto, že nejsem zrovna moderní, hubená, ani hezká. Je úžasný vědět, že si někdo váží vašich dobrých vlastností. Tak to je vysvětlení, proč příjdu sama sobě do jisté míry fajn.


A zase všechno končí. Optimisticky řečeno začíná

30. srpna 2010 v 9:57 | Terkuška Lennonuška
Byla jsem u babičky na chalupě. Ó jak zajímavé. Celou dobu lilo. Tak jsem aspoň spořádala, co jsem mohla a trochu se věnovala výtvarnému cítění :). Batikovala jsem. Ségře oranžový minišaty s kolečkama. Bratrancovi červený triko s obrovskýma kruhama. Sobě bláznivý červeno-bílo-růžový pokus. A oranžové tričko s kruhama. Skromnost stranou, myslím, že se mi to docela povedlo. Mamka říkala, že bych se tím mohla živit :). 
Budu se stěhovat. Do věžáku s číslem devět. A budu mít překrásnej pokojíček. A budu mít na stěně takový malý experiment - fototapetu (nebo jak se tomu říká). Prostě přes celou stěnu bude foto lučních kytiček. A do školy budu jezdit na koloběžce. 
Úúúúúúfff. Na tenhle rok si mínim nabrat tolik kroužků, že je nemám šanci stíhat...klavír, keramika, volejbal, tancování, violoncello, vodní záchranáři, aerobik...jo, jsem blázen :)
Tak a tohle božský triko budu nejspíš mít. A za pár šupů!!! Za padesát korun!!! No jo, já umím nakupovat... 

Haló?!

26. srpna 2010 v 10:39 | Terkuška Lennonuška |  Beatles na téma XD........

74287815, /Michael Ochs Archives
The Beatles With Typewriter Publicity Photo Art Print

Hair

25. srpna 2010 v 12:31 | The Girl With Caleidoscope Eyes |  Filmy XD......
Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. S úžasnýma písničkama. Ách, proč jsem se jen nemohla narodit o padesát let dřív :). Prostě hippísáckej muzikál se vším všudy. Asi jsem se zamilovala do té scény, jak jedou na koních při západu slunce. Celý film provází taková volnost a láska...a pak ten konec. To vždycky brečím jako krokouš, protože Berger umře :´( . TA VÁLKA JE FAKT NA PRD!!!!
No a teď stručně děj...ALE VARUJI...radši se koukněte na film, moje poddání příběhu je hrozně ubohé...a v tom filmu je to o hodně působivější. 


Kuk! :)

23. srpna 2010 v 8:56 | Terkuška Lennonuška |  Beatles na téma XD........
57116409, Getty Images /Premium Archive

Když optimismus odnese vítr a pod maskou vtípků se objeví duše

22. srpna 2010 v 20:17 | Terkuška Lennonuška |  Výplody mé zmutované fantazie XD........
Inspirace je z tábora, z rozlučkové disco, když jsem měla vážný pocit, že se řítím někam do propasti a po určité chvíli nevydržela se koukat na ty krásný holky a kluky, který s nima tančej, zdrhla do chatky a tam brečela po svým vysněným princi, kterej tančil ploužáka s jinejma kráskama.

Stojím na vrcholu propasti,
nade mnou kalné nebe,
Ptáš se, co tak beznadějně chci?
Odpovím ti - TEBE

S tebou jsem nějaká jiná, 
vady mé  se ztratí v tvém úsměvu
Jsem jako bílá kopretina, 
a jen s tebou rozkvetu

Pode mnou padesát nekonečných metrů
nade mnou déšť stromy laská
Okolo jen list, co poddává se větru
Co je ve mě? Jenom láska

Já vím, zase příjdu za chvíli,
ohlásím se úsměvem,
že na vše kašlu slíbím
a budu žít s optimismem jen

Nedopřávám myšlenkám odpočinku
a pořád pro tebe pláču
Nevznáším se, zbaběle padám dolů.
Sbohem, moje lásko. Skáču...

I m down

8. srpna 2010 v 12:44 | Terkuška Lennonuška |  Písničky XD........
Ještě než odjedu, tak jí sem musim dát. Béééé, jak jí zbožńuju!!!!!!! Miluju, jak tam Johny mlátí do toho piána. Taky bych chtěla umět takhle hrát :)
You tell lies thinking I can't see 
You can't cry 'cause you're laughing at me 
I'm down, I'm down, I''m down 
How can you laugh when you know I'm down 
How can you laugh when you know I'm down 

Man buys ring, woman throws it away 
Same old thing happen every day 
I'm down, I'm down, I''m down 
How can you laugh when you know I'm down 
How can you laugh when you know I'm down 

We're all alone and there's nobody else 
She'll still moan "Keep your hands to yourself" 
I'm down, I'm down, I''m down 
How can you laugh when you know I'm down 
How can you laugh when you know I'm down, woo 

A baby you know I'm down 
I guess I'm down 
I'm down on the ground 
I'm down 
Ah, baby I'm upside down 
Oh yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, 
I'm down

Takže zase moje trapné pá, pá :)

8. srpna 2010 v 12:43 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Já vim, že by mi už mělo být hrozně trapné mít každý druhý článek o tom, že odjíždím. Taky že mi to trapný je :). Ale slibuju, že je to za tyhle prázdniny naposled. Ale vrátim se až za čtrnáct dní - 23.8.. Tak do tý doby mě můžete nerušeně pomlouvat, nebo chválit :)

Infantilní, propršený a naměkko den

6. srpna 2010 v 20:55 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak dneska to byl zase jeden z těch dnů, kdy se nic nového nezažije. Prostě takový den do počtu. Odjeli jsme z chalupy a jeli přes Hradec domů. Teda ten Hradec, to je město  . Vydržela bych snad celej den jezdit po vnitřním a vnějším okruhu a přejíždět Orlici sem a tam. V Hradci to byla docela sranda, ale teď odkládám stranou svoje ekologické zbytky a jdu si stěžovat. (varování pro zapřísáhlé ochránce žabiček a podobné chamradi) 
Takže...naši drazí ekologové neustále brání stavbě dálnice přes český ráj. Takže cesta probíhá tak, že jedete padesát mezi čtrnácti kamionama skrze vesnice s úplně debilníma jménama. Každejch pět minut se musíte zubit do radaru provokativně umístěného pět metrů za začátkem obce. A kvůli čemu??? Kvůli žábam, žížalkám nebo něčemu jinému, co dnes odsunulo můj oběd až na druhou hodinu odpolední.
Dobře, dost bylo vzteku. Dneska večer jsem přerovnávala šuplík nejméně dva roky nedotknutý a našla jsem hrozně krámů ale i něco směšného, poučného či roztomilého. Třeba infantilní básničky, které jsem psala v sedmi letech. Nebo můj sešit s informací, že jsem za sezónu 2004 ujela na kole 379 km. Teď si to neumím představit, jak jsem jako sedmiletej harant jezdila pořád na kole. A pak jsem objevila pravý poklad - dopisy od skřítka Bambulky. Abyste rozuměli, když mi bylo 5, 6 a sedum, tak jsem každý den o prázdninách někde našla dopis od skřítka Bambulky s úkolem (velmi často výchovným). Dneska je pátek a prší, takže jsem měla  extrémně měkkou náladu a všechny jsem si je znova přečetla. A pak jsem našla na druhé straně úkolu kresbičku s nápisem "Milí skřítku Bambulko, úkoly se mi líbí. Mám tě ráda. Terezka." Ach jo, dneska jsem vážně nějak naměkko :)

Pá pá

1. srpna 2010 v 8:44 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak tohle měl být hrozně dlouhý článek pojednávající o mých nových lennonkách, ale včera nešel internet a já dneska bohužel odjíždím...tak mi musí postačit tři řádky, abych vám řekla čau a v pátek jsem tu :)
pá pá