Červen 2010

Bééé!!! já nechci být free

30. června 2010 v 19:16 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
To jsem měla kecy, jak budeme free, jak si to užijem a tak dále. A teď jsem v prdeli. Zejtra to má bejt pařba. Ale já si to stejně asi neužiju.
Jak přežiju bez všetečného dějepisáře, přebytečně komunistické občanky, přání chcípnout, když při těláku hrajem basket. Bééé... Já nějak nedokážu ze dne na den změnit úplně celej program dne.  Ách jo, asi jsem až moc velkej šprt, ale už teď se mi stýská :´(. No ale dohodli jsme se, že budem chodit každý týden na brusle. Jo a chci se naučit hrát na kytaru. O prázdninách budu mít víc času. Ale trochu mě děsí představa, že mám celý prázdniny naplánovaný od začátku do konce. Ae zase budu mít co dělat. A KONEČNĚ budu mít narozky. A přeju si...ani nevim, co si přeju...půlitr s Beatlesákama??? dlouhou sukni??? nový boty??? já ani nevim. No, něco dostanu.
Dneska jsem byla na fakt výborným obědě. Dala jsem si nudle s lososem a měly takovej hroznej italskej název. Ale byly děsně běsně dobrý. Jen jsem se neuměla krmit. Jako pokaždý, když jím něco dlouhýho. Takže jsem dřepěla v dlouhejch šatech, podpadtkách a měla ty nudle v okruhu 2 km úplně všude. Ale byla to sranda.
Pro vysvědčení jsem si šla v pěticentimetrových potpatkách. Mamka chtěla abych si ty boty vzala. Radši jsem počkala, až soused přestane okounět na chodbě (nemusel by vidět můj megadržkopád) a pak se vydala dolů ze schodů. Tak jsem je sešla. Za deset minut. No a teď jsem vděčná za svoje papučky. No snad ty prázdniny nějak přežiju.

Je konec

30. června 2010 v 8:08 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Ještě nebouchejte šampáňo!!! Konec není tohoto blogu, ale školy. Dva měsíce neuvidíme odporné xifty učitelů. Dneska vysvědčení. Chápe to někdo?? - já když řeknu, že se těším na vysvědčení, tak mě začne dav lidí kamenovat. Ale ždyť nikdo nemá zas tak hrozný vysvědčení. Trojku slízne snad každej, štyrku nikdo nemá...(chňo jo, jsme inteligentní děti - gymnázia - pokračování lidstva) A nejlepší je, že se třídní spletla a místo pochvaly za účast v soutěžích mi dala pochvalu trenéra :D a už to je natištěný na vysvědčení :D.
Zjistila jsem, že můj bratranec není a nebude hudební primitiv. Byl u nás na chalupě a spatřil můj iPod a chtěl vědět, jak to funguje. Chňo a pak celý odpoledne poslouchal Beatlesácký písničky a nechtěl mi ho za žádnou cenu vrátit. No jo, už v pěti letech má člověk vkus.
Včera jsem se nějak rozesmutněla. Hledala jsem, co se dělo v letech 1940 - 1980 na moje narozeniny. A pak jsem došla k 1958 - zemřela Julia Lennon. Já vím, že o tom melu furt, ale já bych se radši narodila v jinej den. Tak aspoň na oslavě budu střídat Happy Birthday s Julia.
Oj, už budu běžet na bus. Sice máme být ve škole až v devět, ale radši tam budu dřív (aby mi kytka nezvadla)

Další dementní povídka

28. června 2010 v 14:21 | Terkuška Lennonuška |  Výplody mé zmutované fantazie XD........
Blilo odpoledne. Krtek Ček vřepěl v řeznictví a opíjel čaj. Vodravač měl silné přízvaky rozpílení, jelikož zadírací hodiny byli v koncích. Krtek hleděl k vrakům na nebi a po jeho vtáří spekla klapka soli. Odravač se oprnil barevností a zleptal se: "Krtek Čku, vyjdeš mi osamělý."  Krtek Ček opověděl: "Ch, můj vratře, můj mužel - Titan Nick, zdá se mi nelmi, nelmi vidný." Odravač se zapyslel: "Mou čestnou poviností jest i pomoci."
Dva nebo ři dny poté válel se Titan Nick umřelý na úpatí Hlučného moře. Čest jeho památce.

Novej den, nový plavky, nová natěšenost

23. června 2010 v 20:04 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak jsem ráno vstala. Zjistila jsem, že je pět. Tak jsem zase šla do postele. Chvilku jsem si četla příručku o zdravé výživě. Chňo a pak jsem si uvědomila - vždyť mám od sedmi volejbal. Tak jsem se napapala a jela jsem do školy. Pak jsme hráli volejbal a mě to kupodivu docela šlo. Jo a teď k tomu, proč když píšu tenhle článek, tak skučím bolestí. Jak asi víte, neustále si hryžu nehty. (nepřála bych vám vidět moje ruce) No a nějak jsem třískla do míče a divně nastavila ukazováček, takže mi zpoza nehtu začala téct krev. To by mi nevadilo, ale začalo to bolet jak sviň. Já jsem to teda dohrála, což asi nebyl zas tak dobrej nápad, jelikož teď to bolí ještě víc a pravej ukazováček mám odrovnanej. A to až do té míry, že si ani s nim nezapnu knoflík. No ale zapřísáhla jsem  se, že si už nikdy nebudu kousat nehty. Tak schválně, jestli to vydržim.
A už je to potvrzený....vysvědčení bude hezký...dokonce moc hezký...češtinářka mi za jednu chybu dala ještě jedničku a takže průměr mám 1.45 a jedničku na vízu.
Byla jsem si koupit plavky. S mamkou. Nakonec mám takový tmavý se světle modrýma kytičkama. Moje mamka snad zešílela. V tý kabince nebylo zrcadlo. A mamka chtěla, abych vylezla z kabinky a šla se podívat do zrcadla v rohu. Byly tam samý anorektický nány a mě se tam fakt nechtělo. Tak jsem mamce řekla, že nechci být zbraní hromadného ničení a na plavky se koukla až doma. Nechci být samolibá, ale řekla bych, že mi ta modrá ladí k očím. Prej že když si koupím hezký plavky, tak všichni budou čumět na ně a nikdo neuvidí špeky...hm...tak to skusíme
Jo jedu na školní výlet nějak si užít spolužáků, takže mě tři dny nečekejte. A kdyby někdo chcípnul smíchy při pohledu na mou prázdninovou četbu (John, Písání, Dva rebelové, jedna legenda apod.), tak mu budete nosit sedmikrásky na hrob :D.

Už jsme skoro free

21. června 2010 v 19:36 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Chtěla bych se hned ze začátku omluvit. Na blog zvysoka kašlu, smrkám a bůhví co ještě. Přepadla mě rýmička. Včera v divadle jsem se pořádně ztrapnila. Prostě moje hlasivky mi uprostřed projevu zaskákaly. A bylo to pěkně slyšet.
Vymyslela jsem novou formu výuky dějepisu - proč se učit o nějakejch nizozemcích, který nikoho nezajímaj??? V mém systému si každý vybere, co se chce dneska učit, pak se učí a na konci z toho napíše opakování...já bych si vybrala dějiny Indie, pak Ameriku z let 1960 - 1980...joo to by bylo skvělý
Ve čtvrtek jedeme na školní výlet. A budeme mít paintball. A to je ten problém. Já jsem se na to těšila, myslela jsem, že je to taková srandovní hra s barvičkama a malejma pistolkama. Ale pak jsem viděla fotky...a dostala jsem strach...už se vidim, jak to do mě někdo napálí, já se leknu, seknu sebou a ty hnusáci v helmá a maskáčích to do mě napálí všichni...prostě představa, že po  mě někdo střílí v lese mi příjde hnusná. Ale já se tak nějak bojim lidí v maskáčích.
A potřebuju poradit...ALE RYCHLE...potřebuju vědět kolik karbanátků sním za dvě večeře. Zítra totiž budu hromadně nakupovat jídlo...kdyžtak mi můžete udělat nákupní seznam.
Jóóóó já se tak těšim...budeme plavat v mácháči, půjdeme na bezděz, budeme pařit v chatce...a možná se zbavim hrozný závislosti na kompu...prostě to bude prdel...známky sečtený, prázdniny přede náma...ách...

Beatlemánie!!!

19. června 2010 v 20:03 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Ta výstava byla...úplně úžasná...krásně jsem si pokecala s průvodkyní...kámoška fotila úplně všechno...prostě tak nějak si představuju nebe...Pak na lennonce jsem si pouštěla All you need is love a vesele psala liháčem a pak na mě promluvil nějakej australan: "Can I borrow your pen?" Já koukala jak zjara a pak mi to kámoška přetlumočila, já mu podala liháč a řekla: "Ja, ja..." Proč já nikdy nedokážu použít angličtinu k něčemu smysluplnýmu???

já a beatle
já a brouk poprvé (tentokrát wolksvagen) UPOZORŇUJU, ŽE NENÍ NÁŠ, ALE NĚJAKÉHO MILÉHO PRAŽÁKA, KTERÝ RÁD PARKUJE NA ULICI

já a žlutá ponorka
já na žluté ponorce
fanynky po mě šílí
fanynky po mě šílí!!!
plácneme si?
plácneme si?já a falešná lennonova zeď
já a falešná lennonova zeď
já a pravá lennonova zeď
já a pravá lennonova zeď

Oh, that was a green day...

17. června 2010 v 20:49 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Ráno vstanu, vezmu si ZELENÝ ponožky. Pak jdu na bus, na kterým je ZELENÁ reklama. Pak ve škole všechno píšu ZELENOU propiskou. Pak o výtvarce krelíme ZELENÝ stromy. Koupím si ZELENÝ lízátko. Pak s Janou debatujeme, jak by vypadal iPod v ZELENÉ barvě. Jdu do firmy, jejíž logo je ZELENÉ, vozim kolečkem ZELENOU trávu. Pak vybírám z keře ZELENÝ rostlinky. Jedu domů ZELENÝM autem. Koupim si ZELENEJ čaj, pak jdu domů a dám si ZELENÝ jabko. Jdu na chalupu, babička mi přinese ZELENÝHO nanuka. Teď jsem v ZELENÝM pyžamku a říkám si, že skupina GREEN DAY není zas tak špatná...

Two of us + malá úvaha

16. června 2010 v 19:09 | Terkuška Lennonuška |  Výplody mé zmutované fantazie XD........

Je léto...při týhle písničce snad nejde myslet na nic jinýho. Už je to tak, musíme si to přiznat, jsem na ní závislá. Když John s dlouhýma vlasama pohladí struny kytary, já chcípám láskou. A to video a Johnovo PÍSKÁNÍ :D...chcípám. Je taková úžasně pohodová. Ách...začínám být přehnaně pubertální. A docela mě to štve. Já chci být ta roztomila, kulatá osmiletá naivní holčička. Bééé...začalo se mi stýskat. Já nechci aby mě všichni považovali za normální. Je to trhlá a krkolomná věta, ale je to tak. Já se vyžívám v pocitu, že jsem jiná. Ale mojí sobeckost urazí, když třeba na facebooku má nějaká nána jméno typu: KiQUlÍsEQ BLbQá ZeWEnÁ, fotku v mega brejlích, jak se svůdně šklebí do foťáku, k ní komentář, jak na ní vypadá hnusně...a v popisu má ÚPLNĚ ŠÍLENÁ A ULÍTLÁ HOLČINA. Docela mě to uráží. V čem je jiná, než tupý dav krav s velkejma brejlema (můj výraz pro dnešní mládež). Věřím, že z těch hrozně lidí, co mají v mp3 jen Lady Gagu apod. existuje alespoň někdo, komu se to nelíbí, ale nedokáže to přiznat. A nebo ještě nenašel nic, co by se mu líbilo. Možná řeknete, že jsem naivní a tohle si nalhávám jen proto, abych nebyl zas až takovej exot. Asi se s tím nesmíříte, ale já si to myslím. Vždyť kdo mě znal předtím, tak ví, že jsem toho živým důkazem. A pak??? Osvobodila jsem svou mysl a jsem free. A je to úžo pocit. Z dnešní skupin se mi skoro nikdo nelíbí. Jen Green day si občas pustím. Ti mi příjdou, že mají nejlepší hudbu. I když si muvědomuju, že dneska už většině lidí o kvalitu hudby vůbec nejde. Ach jo...

Konec školního roku se blíží...už jen dva týdny a budeme free

16. června 2010 v 15:56 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak jsem v neděli byla nakupovat. A mám úplně nový krásný tričko s nápisem ALL YOU NEED IS LOVE. A pak druhý s FLOWER POWER. A pak třetí batikovaný. A pak šálu s kytičkama. A nakonec čepici. Ona tak visela na tý zdi a tak záhadně se na mě koukala. Hrozně mi připomínala čepici Johnyho. Sice peněz jak za vola. Ale je úplně úžasná. Jen trochu smrdí savem. Ale to se vypere :D.
Nějak mě mrzí, že končí školní rok. Já prostě žiju ve vizi, že je ještě hrozně školy před náma. Docela mě žere, že možná budu mít z češiny dvojku. Musíte se modlit, abych dostala z obou kontrolek jedničku. Moje šprťácké mozkové buňky by nemohly poprvé nemít samé jedeničky.
A teď úplně úžasná zpráva - v sobotu jedu na Beatlemánii. Takže se vyfotim se skoro opravdovym Johnym.
Tak, musim se vám pochlubit. Včera byl můj šťastný den. Skočila jsem do písku tři metry dvacet a dostala jedničku z tělocviku. A večer jsem udělala takovej skoro provaz. Chybělo mi asi jen sedum ceňtáků. A most ze stoje už umim úplně.
Tak tolik mé sportovní úspěchy.
Dneska rozdávala ájinářka známky za aktivitu. A já jsem svými úžasnými argumenty pomohla asi čtyřem lidem k o stupeň lepší známce...Chňo jo...já se umim pochválit
Bééé...já nechci aby skončila škola...já nechci prázdniny. Na prázdniny je ještě moc brzo. Já chci ještě pár učitelů nasrat...

Karamela za ořem

14. června 2010 v 20:00 | Terkuška Lennonuška |  Výplody mé zmutované fantazie XD........
Náš dějepisář nemá smysl pro umění...jsme probírali objevné plavby a já psala báseň o karavele , takže báseň k tématu a on mě sprdnul. Ale já uvažovala nad tím, jak muselo Kolumbovi být smutno...ale vysvětlujte to chlapovi, co hůř učiteli...tak jsem udělala z karavely karamelu...

Na karamele, za ořem 
plave si střízlivý dán
a povídá si s okořem:
Proč jsem tu sakra tak sám?

Já zpívám už od doby zbronzové
svou beznotnou plíseň
a plivu na trny šípové
Cožpak tak debilní jsem???

Tak po rukách zoufale šlapu si
a zpovídám svého pivota
Tu loď již trhám na kusy
a na dně skončím do roka. 

Já a Beatles - co mi dali a co vzali

10. června 2010 v 20:15 | Terkuška Lennonuška |  Cesty myšlenek vyťukané do klávesnice
Povím vám pohádku. Začíná u jedné trapky. Typická blbá nána. Ještě si naivně myslí, že její kámoška jí má ráda a nelže jí. Vypadá spokojeně, optimistka. Jen se pořád žere a brečí - nemůže se zařadit do žádné skupiny. Nechce být blbka s velkejma brejlema, drahým oblečením a pilinami v hlavě. Ale podvědomě se touto blbkou stává. Poslouchá jen to, co jí ostatní řeknou, že je cool, když jí někdo zkritizuje triko, tak ho zahodí hluboko do skříně a nikdy ho nenosí. Její blbka třídní navrhla téma akademie Beatles. Jelikož je šprtka jak sviň, tak jde na inťák, hodí tam johnlennon.cz a čte.
Pak se náhle přecvakne vyhýbka v její duši a rychlíkem přijede krásný princ. Přijede s kytarou. Ten den celou noc nespí a přemýšlí o něm, o hudbě, o smrti...
A pak jste jí měli vidět!!! Vyzbrojená asi devíti hity jde do školy a všechny otravuje svými řečmi (kdo tohle přežil, je machr...pochopí asi jen mí spolužáci)...

Úžasná pohádka...nikoli!!! jěště úžasnější realita - teď je z tý trapky, sice nepoužitelná, nenormální, ale spokojená holka.

Co se změnilo k lepšímu??? Všechno??? tak třeba našla jsem pár lidí, který jsou nejvíc fajn na světě...poprvé jsem se zabouchla...poprvé jsem byla opravdu šťastná...mám smysl života a mnoho, mnoho dalších věcí...

A co k horšímu??? snad nic...jen občas mám záchvat pocitu, že jsem úplně zbytečná a blbá. a v tu chvíli mi to nikdo ničím nevymluví.

O lásce k Beatlesákům bych mohla psát hodně...třeba, jak jsem ze začátku měla k johnymu takovou úctu, že jsem mu říkala celým jménem a ne jen John...ale to si nechám na jindy...prostě jsem chtěla nějak zdokumentovat, že tady někdy byla láska jako sviň.


SAY CHEESE

7. června 2010 v 19:38 | Terkuška Lennonuška

Je léto...

7. června 2010 v 19:05 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak jsem byla v pátek v Terezíně na vyhlášení. Vyhrála jsem pár poučných knih naučných a stovku. Tu jsem ještě ten den směnila za úžasné fialové šaty. Mňo a pak jsem jela k babičce. A tam jsem si to dost užívala. Pořád jsem hrála na až moc naladěný piáno. Pak jsem si zpívala strawberry fields a přežrala se jahod. Jo a pak jsem vysvětlovala babičce rozdíl mezi složkou a souborem a omylem jí rozflákala MATRACÍ! flashku. Takže po shlédnutí Forresta Gumpa jsem byla přesunuta na chalupu. Tam jsem hrála na klávesy a smála se tomu, že když JÁ zmáčknu jednu klapku, tak TISÍC LIDÍ zazpívá. Pak jsem hrála voleyball s basketovým míčem. Zkoužela jsem bagra, takže mám úplně otřískaný ruce. Naneštěstí mě všichni viděli, takže se mnou pak nikdo nechtěl hrát. Pak jsem batikovala trička. Jedno se mi fakt povedlo. Je takový modrý, vepředu se srdíčkem a vzadu s kolečkama.
Dneska jsem šla do školy - první divná věc. A nebrečela jsem, protože je pondělí - druhá divná věc. A napsala jsem zase takovou žbleptací povídku - třetí divná věc.

Život je krásnej

1. června 2010 v 16:43 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Tak jsem nechala svou mysl aby se osvobodila. A musím říct, že je to supr. Dneska nudná škola. Pak Archimediáda. Naše družstvo mělo úžasný název - Mroži (hádejte, kdo ten název vymyslel). Mňo a s trochou pomoci od mých přátel jsme to dali!!! Byli jsme první. Ty nabubřelci z Tanvaldu byli moc nabubřelý. A ty tupci z druhýho gymplu moc tupý. :-D Tak jsem dostala dva bombony, propisku, modrej a černej liháč (už mám čím psát mírové vzkazy na lavici) a dvě prázdný cédéčka. A dokonce i naše sucharská fyzikářka se na nás usmála (což dalších sto let už nikdy neudělá). Ale pár chyb jsme v tom měli (kdo by řekl, že padesátka je římsky L). A co je lepší - budu mít narozeniny!!! sice až za měsíc a půl, ale to je jedno. A mám hroznou chuť někomu udělat radost. Takže asi podaruju hezkým komentářem některý z mých oblíbených blogů. Nějak mi příjde život krásnej. Ne, že bych byla až tak opilá, ale nějak mi příjde krásný život s úžasnými lidmi dole a Johnym někde nahoře. A v neposlední řadě i s úžasnými blogy ve virtuálním světě :-)