Kytara???...

13. prosince 2009 v 19:43 | Terkuška Lennonuška |  (Palubní) deník XD....
Už od září mého taťku hudebníka přemlouvám, aby mne alespoň trochu seznámil se svojí dlouholetou kamarádkou - kytarou. Vytáhl ze skříně roztrhané kožené pouzdro a vyndal z něj starou, malou kytaru, které chyběly dvě struny a vysvětlil mi základní podstatu hraní akordu G dur. Pak mi půjčil svojí, lesklou kytaru s kytičkami a řekl, ať to zkusím.
Prohlédla jsem si tu směs strun, pražců a kolíčků. Ve vnitřku byla ještě cenovka. Stálo na ní: 710 Kč. Podle toho jsem matematicky dopočítala věk kytary, počet strun i vzdálenosti mezi nimi. Pak přišel taťka mi kytaru pomoct uklidit a nakonec prohlásil: "Když se na tohle naučíš, tak si budeš moct zahrát všechny písničky od Johna Lennona." Nedůvěřivě jsem se podívala na něj i na Johna Lennona usmívajícího se na mě z tapety mého mobilu a v duchu jsem se zasmála nad tou představou.
 


Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 15. prosince 2009 v 15:45 | Reagovat

wow .. blahopřeju .. doufám že ti to vydrží jako mě :) .. pokud bys někdy potřebovala pomoct s akordy nebo se na něco zeptat ohledně kytar.hry a nebyl tvůj taťka po ruce tak mi můžeš napsat na blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama